Facebook.com - Hotel Malibu Kalisz Booking.com - Hotel Malibu Kalisz

O nas

Restauracja i hotel Malibu w Kościelnej Wsi to miejsce z dwudziestoletnią historią, które podąża z duchem czasu i nie boi się zmian. Sala ma nowoczesny i bardzo elegancki wygląd.

Malibu to najlepsze miejsce na przyjęcie weselne, komunijne czy chrzest dla osób, które poszukują sprawdzonych rozwiązań, doświadczonej i wykwalifikowanej obsługi, której można zaufać, a jednocześnie nowoczesnego wnętrza i jedzenia, jakiego tylko dusza zapragnie.

Restauracja dba również o szczególną oprawę przyjęć komunijnych.Podczas komunii na nasze zamówienie przyjeżdża animator dla dzieci, karoca z kucykami i dmuchany zamek. Wszystkie te atrakcje to prezent od nas.

Każdą uroczystość i menu uzgadniamy indywidualnie, przygotowujemy również dania wegetariańskie. Mamy też zatrudnioną osobę która dba o wystrój sali, ale oczywiście można też zapewnić sobie swój własny wystrój z zewnętrznej firmy.

Największą gwarancją wysokiej jakości i uznania klientów dla restauracji z pewnością jest to, że po 20 latach do Malibu wracają małżeństwa, które organizowały tam swoje przyjęcie weselne, chrzty i komunie swoich dzieci, a teraz rezerwują tam terminy na ich wesela.

Do dyspozycji gości są trzy sale - na 180, 85 i 30 osób oraz hotel, a w nim 50 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych i trzech apartamentach. Dla nowożeńców lub par obchodzących rocznice ślubu, apartament gratis.
Cały obiekt jest monitorowany, dzięki czemu goście mogą czuć się bezpiecznie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego lokalu.